środa, 8 lutego 2017

144. Pierwsze tegoroczne wydanie specjalne English Matters

     Prezentując pierwsze tegoroczne numery English Matters nie mogę nie napisać o wydaniu specjalnym- tym razem o tematyce skupiającej się maksymalnie na języku.
     Tego typu numery są po prostu dla mnie stworzone! Takie pierwsze wrażenie odniosłam po przejrzeniu powyższego wydania. Pilna, przygotowująca się do egzaminu FCE, pedantyczna, obowiązkowa i łaknąca wiedzy. Nie zawsze mimo to dyspozycyjna czasowo, ale to już akurat temat na całkiem innego posta.
     Proponowany powyżej numer uważam za jeden z najbardziej przydatnych osobom, które ambitnie a nawet poważnie podchodzą do nauki języka. Autokorekta, idiomy, przełamywanie językowych barier, język popkultury, przydatne appki do nauki języka a nawet sposób na coach potatoes- to wszystko idealnie dla tych, którzy języka się uczą, bo chcą, potrzebują, czy nawet marzą. Generalnie dla tych, dla których język jest jednym z konkretnych, wyznaczonych celów. Zresztą zobaczcie sami..
       Wydawcy English Matters nie zapomnieli również o jednej z moich ulubionych części czasopisma- już chyba nawet tradycyjnej: quzie sprawdzającym nabyte przez nas umiejętności. 
     Bardzo dobrze dopracowany i pożyteczny numer, który Wam szczerze polecam. Za wydanie specjalnie dziękuję oczywiście wydawnictwu:
a Was tradycyjnie zachęcam do zaglądania do pozostałych czasopism językowych- w zależności od Waszych chęci i preferencji.

2 komentarze:

  1. Dla udokumentowania własnych umiejętności i zainteresowań, dla osobistej satysfakcji również ;-)

    OdpowiedzUsuń