poniedziałek, 29 sierpnia 2016

119. Specjalnie dla Was wydanie specjalne "English Matters"

     I jak tu nie lubić nauki języka angielskiego z czasopismem English Matters, skoro najnowszy numer specjalny traktuje o podróżach, czyli o tym, co, zaraz po książkach, Amatorki Cooltury kochają najbardziej!

      Na poniższych zdjęciach widzicie te artykuły wydania specjalnego, które uznałam za najciekawsze. Podkreślam jednak, że nie są jedynymi i oprócz nich w tym numerze znajdziecie wiele innych intrygujących treści.
     Na "dzień dobry" słynne angielskie idiomy. Nie znam osoby uczącej się angielskiego, którą by one nie przerażały. Na szczęście wydawnictwo Colorful Media pomaga nam się z nimi oswoić.
     Cały numer traktuje o podróżach, a mówiąc konkretniej- o wszelakich ich aspektach. W najnowszym wydaniu specjalnym znajdziecie mnóstwo porad w związku z ich planowaniem: jak bez rozczarowań zarezerwować noclegi, jakie aplikacje w podróży przydadzą nam się najbardziej i jakie gadżety zdecydowanie nam je ułatwią. Możemy również poczytać o wyjazdach z korzyścią dla naszego zdrowia, o niesamowitej wyprawie busem oraz o kolejnym, intrygującym zakątku świata- tym razem Macedonii.
     Wszystkie te artykuły wręcz "pochłonęłam" w dwa wieczory i oczywiście jeszcze nie raz do nich wrócę. Chcę wzbogacać swoje słownictwo, a jedynym sposobem na to jest jego ciągłe utrwalanie. Was również do tego zachęcam i tradycyjnie za kolejny magazyn English Matters dziękuję wydawnictu:

10 komentarzy:

 1. Kolejny raz napotykam pozytywną recenzję tego czasopisma, to tylko wzmaga mój apetyt na niego. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, to może być naprawdę ciekawy numer :) A poza tym bardzo lubię English Matters :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię te magazyny, a ten numer wygląda na bardzo interesujący... :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Busem przez świat! Uwielbiam tę ekipę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za taki wyczyn nie można ich nie lubić ;-)

   Usuń
  2. W ogóle są niesamowicie pozytywni, a Karol bardzo ciekawie opowiada. Miałam okazję być na spotkaniu, na którym opowiadali o podróży przez Australię. Super!
   Filmiki na youtubie mają też świetnie zrobione. No i są kopalnią wiedzy. :)

   Usuń
  3. O filmikach na youtubie nie wiedziałam- chętnie zerknę :-)

   Usuń